.

.

Цвеќиња и Слонови Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот Чанта, Симпатична Телефон Purses за Мажи Жени

Цвеќиња и Слонови Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот Чанта,

евалуација:

DEN 2390.40
Од стока
Во магацинот

Можете да изберете еден ви се допаѓа, тие се и практични & мулти - функционални, со што би се како на телефонот торба и паричникот торба, прилагодливи и пренослив рака, без разлика Дали тоа е како торба, crossbody торба, или чанта, се приспособат на тоа како ви се допаѓа, не ви се потребни да се одржи оваа торба и слободни вашите раце.Топло Совети : Бидејќи димензија над се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да постои 0.Може да има некои мали разлики помеѓу тон на боја на слики и дека на реалните предмети поради светлосни ефекти, се следи светлината и контрастот.

Детални спецификации

Додатоци на производи