.

.

АЦЕ СТАКЛО 6529-27 Серија Duran Страната Главата, 150 мм Земјата Парење, 5 Вратот, Зглобовите 29/42

АЦЕ СТАКЛО 6529-27 Серија Duran Страната Главата, 150 мм Земјата Парење, 5 Вратот, Зглобовите 29/42

евалуација:

DEN 10763.28
Од стока
Во магацинот

150 Mm земјата парење страната. 5 вратот. 29/42 зглобовите.Рамен терен прирабница за употреба со сите реакција колби кои имаат 150mm (6") Duran земјата парење страната.Се снабдува со три во линија земјата зглобовите и еден или два 90 степени зглобовите.За термометар или сонда адаптер.

Детални спецификации

Додатоци на производи