.

.

KOH-I-НУР 013169800000 Глина за Моделирање Скулптори - Окер

KOH-I-НУР 013169800000 Глина за Моделирање Скулптори - Окер

евалуација:

DEN 839.76
Од стока
Во магацинот

Кох јас Нур Е симбол за огромен избор на Бои, Креди, моливи, обрасци и поставува геометрија.ПРОИЗВЕДЕНИ ВО ЧЕШКА РЕПУБЛИКА Е МНОГУ ВИСОК СТАНДАРД.KOH-I-НУР HARDTMUTH a.s.е еден од светските лидери во производство и дистрибуција на првата стапка канцелариски материјал за уметници, училиштата и канцеларии.Опис на производот КОХ јас НУР ГЛИНА ЗА МОДЕЛИРАЊЕ СКУЛПТОРИ 550 G ОКЕР БОЈА Сет Содржи : КОХ јас НУР ГЛИНА ЗА МОДЕЛИРАЊЕ СКУЛПТОРИ 550 G ОКЕР БОЈА.

Детални спецификации

Додатоци на производи