.

.

Lunarable Животински Печати Фрли Перница Перница Маска, Цртан филм Шема на Зебра Жирафа Фламинго Gator Лав Тематските, Декоративни Плоштадот Акцент Перница Случај, 24 X 24, Mu

Lunarable Животински Печати Фрли Перница Перница Маска, Цртан филм Шема на Зебра Жирафа Фламинго Gator Лав Тематските,

евалуација:

DEN 494.40
Од стока
Во магацинот

Многу издржливи и еколошки пријателски, без боја супстанција да му наштети на здравјето на вас и вашето семејство.Се намали и пораби со рака.Направен од 100% Откачи Полиестер - водоотпорен, Висок квалитет на ткаенина.Овие уникатни дизајни натпревар и со различни бои палети на вашиот тросед, кауч, кревет, постелнина, килими, завеси, клупа, седење и сите други оркестарот додатоци.Разновиден.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.Не бледнее - Не бои да му наштети на здравјето на вашето семејство.Мошне уникатен.

Детални спецификации

Додатоци на производи