.

.

IndianShelf Рачно Изработени 1 Парче Гроздобер Шапка Рек Закачалки Златна Антички Грб Рек Месинг Ѕид Куки Солиден Коњ Лице Шапка Рек Крпа Куките

IndianShelf Рачно Изработени 1 Парче Гроздобер Шапка Рек Закачалки Златна Антички Грб Рек Месинг Ѕид Куки Солиден

евалуација:

DEN 645.84
Од стока
Во магацинот

Нема Остри Рабови На Аглите.Дајте му на вашиот капи, капути, чадори и кеси постојан дом со овие рачно изработени куки направена од страна на квалификувани занаетчии на Индија.Нашите куките се цврсти доволно да се одржи тешки кеси или облека зад вратата и да ги преземат минимален простор.2 Инчи Прибл.Употреба : Можете да ги Користите овие Тешки Шапка Организатор Закачалки Да се Откажам Грб, Крпи, Шапка, Накит, Шамија, Прибор, Чанта, Копчиња, Чаши, Облека и Повеќе.Инсталирате овие ѕид комунални куки во купатило да се задржи вашата крпи поздравниот слободни.Материјал : Месинг, Боја : Златна.Нега : Избришете со Мека Крпа или Ткиво.Ширина : 2.Инсталација - Лесно Да Се Инсталира, Нема Посебна Помош Потребна.Голем ѕид кука да го држите грбот и капи е вреден влезот на секој дом.За Услуги На Клиентите И Гаранција Поврзани Со Прашања Ве Молиме Contact_Us- (Од Понеделник До Сабота Од 9-00 Сум Да 6-00 Часот).Цврсти и Издржливи - Ѕидот Клучни Носители Декоративни е Изграден Здрав, што е Доволно да се Откажам Повеќе Работи во Исто Време.Висина : 1.Должина : 4 Инчи Прибл.

Детални спецификации

Додатоци на производи