.

.

2017 Topps Тиер Еден Мошти #T1R-ДС Dansby Swanson Игра Носи Braves Џерси Бејзбол Картичка од Дебитант Сезона - Само 331 направен!

2017 Topps Тиер Еден Мошти T1R-ДС Dansby Swanson Игра Носи Braves Џерси Бејзбол Картичка од Дебитант Сезона

евалуација:

DEN 1852.80
Од стока
Во магацинот

Карактеристики парче Braves џерси носи со Dansby Swanson за време на игра.Само 331 направени.Во близина на Нане да Нане состојба.Доаѓа во заштитен врвот loader за нејзината заштита и да се прикаже. 2017 Topps Тиер Еден Мошти #T1 R-ДС Dansby Swanson Игра Носи Атланта Braves Џерси Бејзбол Картичка.Сериски нумерирани да 331, што значи само 331 на овие картички постои!Картичката е во Близина на Нане да Нане состојба.Акции на фотографијата е прикажано.

Детални спецификации

Додатоци на производи