.

.

Smart 4 Тенок 2 pk LED вдлабнати комплет - Прилагодливи cct (2k-5k) + RGB, Бела, со Ехо Точка (4та генерација), Јаглен

Smart 4 Тенок 2 pk LED вдлабнати комплет - Прилагодливи cct (2k-5k) + RGB, Бела, со Ехо Точка (4та генерација),

евалуација:

DEN 1295.76
Од стока
Во магацинот

ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА ТЕНОК LED : ултра-тенок профил, интегрирани LED и тенок делница поле нема да се меша со вашиот греди или ductwork.Напор помогнам и да кликнете брзо се поврзува овозможува да се грижи слободен, лесна инсталација и да се избор на професионални electricians.Вистински дупка големина е 4.25-инчи.Намали големина : 5.08-инчи.СВЕТЛИНАТА СПЕЦИФИКАЦИИ : 9 W Интегрирани LED - 3000 K мека бела боја температура - 80+ CRI за посветли бои - светла 600 lumens - 50 000 час, 45 година, животниот век - Energy Star Заверена - 110-степен зрак агол.ВЛАЖНИ ОЦЕНЕТ И ХЕРМЕТИЧКИ : совршен за тушеви, бањи, отворено soffits и сите општи осветлување апликации.Ги исполнуваат сите нови Ехо Dot - Нашите најпопуларните паметни звучник со Алекса.На елегантни, компактен дизајн обезбедува јасни вокали и избалансиран бас за целосна звук.Гласовна контрола вашата забава - Крак песни од Музиката, Apple Музика, Spotify, Sirius XM, и други.Пуштање на музика, аудио книги и подкасти низ вашиот дом со мулти-соба музика.Подготвени да помогнат да се Побара Алекса да кажам еден виц, да пуштите музика, одговара на прашања, да се игра на вести, проверете го времето, да поставувате аларми, и повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи