.

.

2018-19 Donruss Сала Кралевите Кошарка Вметнете #10 Hakeem Olajuwon Хјустон Ракети Службен НБА Трговски Картичка Произведени од Страна на Panini

2018-19 Donruss Сала Кралевите Кошарка Вметнете 10 Hakeem Olajuwon Хјустон Ракети Службен НБА Трговски Картичка

евалуација:

DEN 179.28
Од стока
Во магацинот

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Хјустон Ракети.Hakeem Olajuwon.100.000 огласи.Промоции Заштедите Пари. 2018-19 Donruss Сала Кралевите Кошарка Вметнете #10 Hakeem Olajuwon Хјустон Ракети Службен НБА Трговски Картичка Произведени од Страна на Panini.

Детални спецификации

Додатоци на производи