.

.

Kichler 370034 Клима Нож Во Собата, Браун

Kichler 370034 Клима Нож Во Собата, Браун

евалуација:

DEN 3599.76
Од стока
Во магацинот

0.25 во H x 11.5 во W x 21 во L; 7 lb.За користење со Kichler Canfield Клима, Fryst Патио, и Canfield XL Патио фанови само.Браун заврши.Изградена на ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene).Погоден за влажни локации.Оваа Клима Сечилото Поставете карактеристики за убава ткаени детали и топол, Браун заврши.

Детални спецификации

Додатоци на производи