.

.

Husqvarna 542761368 Сегментирано Малку, 3-Инчен

Husqvarna 542761368 Сегментирано Малку, 3-Инчен

евалуација:

DEN 3728.16
Од стока
Во магацинот

Влажни Сечење.Одговара за славина отвори во шалтери.Супер Премиум.Супер Премиум Сегментирано Малку за општа намена дупчење на гранит и мермер.Идеално одговара за дупчење тапа отвори во countertops, vanities и општи плоча дупчење.

Детални спецификации

Додатоци на производи