.

.

Рамо Хексадецимален Завртки Knurled Главата 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - 1-3/4-10 x 4 - Количина 25

Рамо Хексадецимален Завртки Knurled Главата 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - 1-3/4-10 x 4 - Количина 25

евалуација:

DEN 3136.32
Од стока
Во магацинот

Исто така познат како Рамо Навртки или Stripper Завртки.Рамо завртки имаат unthreaded рамо дека е поголем во дијаметар од гајтанот.Рамо завртки има три главни компоненти : главата, рамењата, и конец.Апликацијата користи : удар и умираат, пластични вбризгување на калапи, итн. 304 Нерѓосувачки челик е корозија и ' рѓа отпорни.Рамо Хексадецимален Завртки Knurled Главата 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - 1"-3/4-10 x 4 - Количина 25.

Детални спецификации

Додатоци на производи