.

.

Зимски Туш Завеси за Купатило,Зимска Snowfall Рака Подготвени Спреј Текстура Бања Завеса,Оркестарот Ткаенини Бања Туш Завеса со Куки 72x72inches

Зимски Туш Завеси за Купатило,Зимска Snowfall Рака Подготвени Спреј Текстура Бања Завеса,Оркестарот Ткаенини

евалуација:

DEN 777.60
Од стока
Во магацинот

Полиестер може да биде лесно да се мијат и сушат. : Машина перат ,брзо сушење материјал,Ги исчистите со крпа и отворете го да се исуши по секоја употреба.Туш Завеса : Увезени.Сите модели се избере може да гарантира добра резолуција како слики што го покажаа.Ние користиме високо квалитетни Полиестер во производството на нашите туш завеси, која е позната по своите карактеристики на лесно миење и сила.Изработен од полиестер ткаенини за долготрајна употреба и добар изглед.Вклучува 12 туш завеси куки.Оваа туш завеса направен од 100% висок полиестер, водоотпорен.Не сакате да се направи промена и да се купи вашите најблиски туш завеса која ќе го подигне аура во нивните бањи?Сите сакаат практични објект кој може да биде и прекрасна и корисна во исто време.Задоволни Услуга : задоволството на Клиентите е наш приоритет, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.ако не сте целосно задоволни со нашиот производ по добивањето на оваа бања туш завеси, ве молиме љубезно ве молиме ни e-mail,.Донесе мода пролет и лето атмосфера на вашата бања.Мермер ткаенина туш завеса е лесно да се грижи.Обрасците се печатат на туш завеса лагер со дигитално печатење која се е јасно,ecofriendly.

Детални спецификации

Додатоци на производи