.

.

Леново 480GB Внатрешни Цврста Состојба Диск

Леново 480GB Внатрешни Цврста Состојба Диск

евалуација:

DEN 13816.32
Од стока
Во магацинот

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова Цврста Состојба диск на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. 480 GB Влез SATA 6 Gb Топла Swap SSD.Леново Мислам Систем 3. 5" Intel S3520 480 GB Влез SATA 6 Gb Топла Swap SSD.Леново Мислам Систем 3. 5" Intel S3520 480 GB Влез SATA 6 Gb Топла Swap SSD.

Детални спецификации

Додатоци на производи