.

.

Holibanna Пена Дрвја: 10pcs Бела Styrofoam Елка DIY Пена Елка Занаети рачно изработени Занаетчиски Проекти Полистирен Пена DIY Моделирање Занает - 6x7. 3x2. 5cm

Holibanna Пена Дрвја: 10pcs Бела Styrofoam Елка DIY Пена Елка Занаети рачно изработени Занаетчиски Проекти Полистирен

евалуација:

DEN 254.16
Од стока
Во магацинот

Занает Пена Конус Божиќ Дрво - Овој Божиќ занает може да се користи за да направи DIY занает проекти.Пена Дрво Конуси за DIY Занаети - Голема DIY подарок за вашите пријатели, љубовници или семејства, тие ќе го тоа.Дрво во Облик на Пена - едноставен, но стилски со елката облик дизајн, подобрување на Божиќ атмосфера за вас.Божиќ Занаети Материјали - Направен од материјал, парична казна изработка и издржливи.Бела Styrofoam Божиќ Дрво - исто така добар објект за подобрување на деца креативност.Опис Пена Дрвја : 10pcs Бела Styrofoam Елка DIY Пена Елка Занаети рачно изработени Занаетчиски Проекти Полистирен Пена DIY Моделирање Занает - 6x7. 3x2. 5cm Карактеристики - Боја : Бела,- Материјал : Пена, Големина : 6x7. 3x 2. 5cm, Пакет, Вклучувајќи 10x DIY Додаток.

Детални спецификации

Додатоци на производи