.

.

Пит се Зголеми Црвените Дебитант 1963 Потписи Потпишан од 3x5 Индекс на Картичка Jsa Aa48381 - MLB Намали Потписи

Пит се Зголеми Црвените Дебитант 1963 Потписи Потпишан од 3x5 Индекс на Картичка Jsa Aa48381 - MLB Намали Потписи

евалуација:

DEN 13079.76
Од стока
Во магацинот

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; MLB Намали Потписи.ПИТ се ЗГОЛЕМИ ЦРВЕНИТЕ ДЕБИТАНТ 1963 ПОТПИСИ ПОТПИШАН од 3 X5 ИНДЕКС на КАРТИЧКА JSA AA48381 Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Пит се Зголеми сувенири.Синсинати Црвените сувенири.

Детални спецификации

Додатоци на производи