.

.

250 x Првенство Куки UNSHOULDERED Завртка во Текот на Сите 25MM (1 инч) Chromed КП

250 x Првенство Куки UNSHOULDERED Завртка во Текот на Сите 25MM (1 инч) Chromed КП

евалуација:

DEN 716.88
Од стока
Во магацинот

Големина : 25мм.CP Хром Позлатен Челик.Сребро.Завртки со Кука.Пакет Количина : 250. Unshouldered купот на куките се мери врз вкупната должина додека shouldered првенство куки мерењето е од shouder на веѓата на кука.

Детални спецификации

Додатоци на производи