.

.

ZLH Електрични Нокти Датотека Машина, Професионални 30000RPM Нокти Вежба, Ноктите Вежба Комплет за Стилизирање на доградба на Акрилни Нокти, Педикир Маникир Полирање Фо

ZLH Електрични Нокти Датотека Машина, Професионални 30000RPM Нокти Вежба, Ноктите Вежба Комплет за Стилизирање

евалуација:

DEN 1828.80
Од стока
Во магацинот

Оваа помине вежба може да се отстрани поли помине продолжување гел & градител помине гел брзо ослободување на вашата страна и да ги зачувате вашите пари.Лесно за Почетници & Домашна Употреба : Ние обезбеди упатството за да ви помогне за употреба. 4pcs вежба битови се вклучени, нога педалата функција направи можете да изберете рака или нога на чекање за својата погодност. Ве молиме прочитајте ги оперативни инструкции внимателно пред да започнете working2.

Детални спецификации

Power:
35W
Speed:
0-30000 rpm
Power Supply:
110/220V 50/60Hz
Gross Weight:
1075g
Color Box Size:
200 * 200 * 115 (mm)
Packing List:
1 x Nail Drill Maker :
1 x Handle :
1 x Handle Bracket :
1 x Base Bracket :
1 x Foot Pedal :
1 x Sanding Head :
1 x English Manual :
Recommendations:
1. Please read the operating instructions carefully before you start working :
2. DO NOT turn on the machine and do not close the handle without a cutter :
4. DO NOT overload the milling machine with large and heavy attachments :
5. Clean the milling machine from dust :

Додатоци на производи