.

.

M6 x 1.0 х 40M Хексадецимален Страната Гром FT А2 од не ' Рѓосувачки Челик - Количина-2500

M6 x 1.0 х 40M Хексадецимален Страната Гром FT А2 од не ' Рѓосувачки Челик - Количина-2500

евалуација:

DEN 397.92
Од стока
Во магацинот

Хексадецимален гром со прирабница дизајнирани да бидат водени од клуч или штекер.Прирабница главата за да се спречи повлекување преку и да ги дистрибуирате притисок и е проширен на поголема површина.А2 Нерѓосувачки челик е корозија и ' рѓа отпорни.А2 Нерѓосувачки челик метрички хексадецимален страната завртки се користи во екстериерот.Изградена е во составен миење да се дистрибуираат притисок врз поголема површина и да се спречи повлекување преку.M6 x 1.0 х 40 M Хексадецимален Страната Гром FT А2 од не ' Рѓосувачки Челик - Количина-2500.

Детални спецификации

Додатоци на производи