.

.

Лента Логика TLMD363636SK Мулти-Длабочината на Брановидни Кутии, 36 L x 36 W x 36 H, Kraft (Пакување од 120)

Лента Логика TLMD363636SK Мулти-Длабочината на Брановидни Кутии, 36 L x 36 W x 36 H, Kraft (Пакување од 120)

евалуација:

DEN 330.48
Од стока
Во магацинот

Krabičkách се продаваат во палети количини и брод рамен да заштедите на простор за складирање и превозот.Димензии наведени се во внатрешноста искористен простор. 36" x 36" x 36" Мулти-Длабочината на Брановидни Кутии.За да се добие саканата големина сад, едноставно се намали висината сакаше.Нема потреба за специјална картон-големината алатка.Мулти-длабочина стил krabičkách се постигна во интервали на страни на кутијата.

Детални спецификации

Додатоци на производи