.

.

Сенди Koufax Autographed Лос Анџелес Затајувачите Салата На Славните Кеш JSA Проверено - MLB Намали Потписи

Сенди Koufax Autographed Лос Анџелес Затајувачите Салата На Славните Кеш JSA Проверено - MLB Намали Потписи

евалуација:

DEN 13079.76
Од стока
Во магацинот

Категорија; MLB Намали Потписи.Сенди Koufax Autographed Лос Анџелес Затајувачите Салата На Славните Кеш JSA Проверено Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Сенди Koufax сувенири.Лос Анџелес Затајувачите на сувенири.

Детални спецификации

Додатоци на производи