.

.

2020 Topps Бејзбол #310 Хозе Urquidy РК Дебитант Картичка Хјустон Astros Службен MLB Бејзбол Трговски Картичка Во Raw (NM или Подобро) Состојба

2020 Topps Бејзбол 310 Хозе Urquidy РК Дебитант Картичка Хјустон Astros Службен MLB Бејзбол Трговски Картичка

евалуација:

DEN 119.76
Од стока
Во магацинот

Хозе Urquidy.Хјустон Astros.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 2020 Topps Бејзбол #310 Хозе Urquidy РК Дебитант Картичка Хјустон Astros Службен MLB Бејзбол Трговски Картичка Во Raw (NM или Подобро) Состојба.

Детални спецификации

Додатоци на производи