.

.

Џорџ Halas Потпишан Индекс на Картичка МАК Фудбалот HOF Autograph Чикаго Мечки JSA - МАК Намали Потписи

Џорџ Halas Потпишан Индекс на Картичка МАК Фудбалот HOF Autograph Чикаго Мечки JSA - МАК Намали Потписи

евалуација:

DEN 13079.76
Од стока
Во магацинот

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; МАК Намали Потписи.Џорџ Halas Потпишан Индекс на Картичка МАК Фудбалот HOF Autograph Чикаго Мечки JSA Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Џорџ Halas сувенири.Чикаго го Носи сувенири.

Детални спецификации

Додатоци на производи