.

.

KOH-I-НУР Моделирање Глина, Глина, Бела, 1000 g

KOH-I-НУР Моделирање Глина, Глина, Бела, 1000 g

евалуација:

DEN 839.76
Од стока
Во магацинот

моделирање глина ќе се зацврстуваат лесно на собна температура.Готови производи, тогаш може да биде обоен (со акрил, distemper или KOH-I-НУР хоби бои) и лакирани.На 1000g пакет на бела Kera Plast е достапна во блок завиткани во алуминиумска фолија.Koh-I-Нур Kera Plast воздух за сушење моделирање глина бела 1000g.

Детални спецификации

Додатоци на производи