.

.

BBCVTREQAShoe рек клупата со грбот рек Модерни Чевли Столче Кабинет 2 Врати Чевли Рек Клупата со Мека Перница, 80 x 40 x 51.5 CM, за Ходникот Бања Дневна Соба и Ходникот складирањ?

BBCVTREQAShoe рек клупата со грбот рек Модерни Чевли Столче Кабинет 2 Врати Чевли Рек Клупата со Мека Перница,

евалуација:

DEN 12890.88
Од стока
Во магацинот

Спецификација : Име : Чевли stool Material : Бреза, PUColor : Орев браун, вино црвено, white Size : 80 * 51.По еден ден работа, можете да седат удобно во него и да уживаат во leisurely време.Не само што ова чевли кабинет изгледаат одлично, тоа е исто така се идеални за чување на вашите чевли организирани.Тоа може да биде ставен во дневна соба и ходникот, спална соба, бања, вратата, така што чевлите може да биде уредно поставени, вклучувајќи преносни чевли багажник, кога ќе се движите, изнајмување на куќа, дом, итн.Монтажни перница : На кој се одвојува пена перница дизајн, надворешниот поклопец може да биде лесно да се отстрани и чисти, прави чистење повеќе погодно.обично се потребни кога се случува надвор.Ви посакувам среќен живот!Се уште се загрижени дека нема места за неуредна чевли?Се уште се во потрага по удобни чевли клупата?Оваа неверојатна нов производ, со модерен и стилски дизајн, фиока за чевли кабинет.Чевли кабинет, чевли багажник, чевли се менува столче интегрирани складирање кабинет, отворен за складирање : Не е отворен простор за складирање под чевли столица, која може да се продавница секојдневно чевли, што го прави полесно да се носат.5 * 40(W, H D) cm Package се вклучени : 1 Чевли Рек Bench There можат да бидат одредени за мерење на грешка, бидејќи на прирачникот за мерење, се надевам дека вашиот tole.

Детални спецификации

Name:
Shoe stool
Material:
Birch, PU
Color:
Walnut brown, wine red, white
Size:
80 * 51.5 * 40(W H D) cm
Package included:
1 Shoe Rack Bench :
There may be some measuring error because of the manual measurement, hope your tole :

Додатоци на производи