.

.

Зимски Туш Завеса Зима Поглед на Мостот во Туш Завеса за Бања со Куки,Полиестер Ткаенини Туш Завеса Поставува Машина Перат Водоотпорен Модерна Бања Завеса Оркеста?

Зимски Туш Завеса Зима Поглед на Мостот во Туш Завеса за Бања со Куки,Полиестер Ткаенини Туш Завеса Поставува

евалуација:

DEN 1127.76
Од стока
Во магацинот

Домот Туш Завеса : Живописни бои, Јасна слика, Не исчезнува.Таа, исто така ја одржува својата форма и е, затоа, многу повеќе трајни кога во споредба со другите видови на материјали.Туш Завеса : Увезени.Оваа туш завеса направен од 100% висок полиестер, водоотпорен.Не сакате да се направи промена и да се купи вашите најблиски туш завеса која ќе го подигне аура во нивните бањи?Сите сакаат практични објект кој може да биде и прекрасна и корисна во исто време.Донесе мода пролет и лето атмосфера на вашата бања.Можеби дури и ќе ги спаси патување до продавница!.Водоотпорен материјал.Вклучува 12 туш завеси куки.Увезените и произведените со големо внимание, Нашите производи секогаш се стремите да ги изградат најдобрите на вашето внимание.Обрасците се печатат на туш завеса лагер со дигитално печатење која се е јасно,ecofriendly.Сите модели се избере може да гарантира добра резолуција како слики што го покажаа.Полиестер може да биде лесно да се мијат и сушат.туш завеси може да биде голема за можни избори на подароци премногу.Ние користиме високо квалитетни Полиестер во производството на нашите туш завеси, која е позната по своите карактеристики на лесно миење и сила. : Машина перат ,брзо сушење материјал,Ги исчистите со крпа и отворете го да се исуши по секоја употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи