.

.

EP2C20F484C7 - Програмабилни 484-Игли FBGA 2C20 (1 Парче Многу)

EP2C20F484C7 - Програмабилни 484-Игли FBGA 2C20 (1 Парче Многу)

евалуација:

DEN 458.40
Од стока
Во магацинот

Парична Казна Ball Grid Array.Програмабилни FPGA IC. (1 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.

Детални спецификации

Додатоци на производи