.

.

ZLDGYG Keychain Dictaphone Рекордер Активиран Снимање на USB Флеш Диск Аудио Звук Преносливи MP3 Плеер (Боја : Б, Големина : 32GB)

ZLDGYG Keychain Dictaphone Рекордер Активиран Снимање на USB Флеш Диск Аудио Звук Преносливи MP3 Плеер (Боја

евалуација:

DEN 4952.40
Од стока
Во магацинот

Количина : 1 BUC.Снимањето на шифрирање за заштита, дури и ако тоа паѓа во рацете на другите, нема потреба да се грижите за снимање истекување.ЕДНОСТАВЕН И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Само се сврти на глас активира снимачот за да on, овој usb гласовен снимач користи како keychain што го прави совршен уред за тајните на снимањето.Долго работно време : chargering време 1hours, 25hours/8 Hours Издржливост време, 30 дена, време во мирување.Рекорд кога постои звук, и пауза кога нема звук, кој ефикасно ги зачувува простор во меморијата.Идеален за бизнис, школо, предавања и лични dictation.КОМПАТИБИЛНОСТ СО MAC И WINDOWS - Компатибилен со Mac или PC и да заборавите за стари clunky софтвер луѓе, овој дигитален аудио рекордер е лесно да ги пренесувате датотеки на Mac или PC.Снимањето на шифрирање за заштита, дури и ако тоа паѓа во рацете на другите, нема потреба да се грижите за снимање истекување.Одрекување : Формат видови се MP3, WMA и WAV фајлови.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.SMart време : Вграден-во време чип, погодно за евиденција на време и на крајот од датотеката генерација, на датотеката е исто така именуван според време.СУПЕРИОРЕН СНИМАЊЕ КВАЛИТЕТ - снимач на глас евиденција на 192kbps, ја доловува до 20 ~ 50 ft и ја доловува јасно чист аудио дека можете да слушате преку користење на слушалки вклучени во box3.

Детални спецификации

Додатоци на производи