.

.

Снешко Туш Завеси за Бања,Снешко Поздрав Туш Завеса Наместите Позадина Ткаенина Водоотпорен Перат со 12 Куки за Бања 72x72inches

Снешко Туш Завеси за Бања,Снешко Поздрав Туш Завеса Наместите Позадина Ткаенина Водоотпорен Перат со 12 Куки

евалуација:

DEN 1127.76
Од стока
Во магацинот

Водоотпорен материјал.Задоволни Услуга : задоволството на Клиентите е наш приоритет, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Живописни бои, Јасна слика, Не исчезнува, Не бои да му наштети на здравјето на вашето семејство.За да се задржи кул текстура.Не сакате да се направи промена и да се купи вашите најблиски туш завеса која ќе го подигне аура во нивните бањи?Сите сакаат практични објект кој може да биде и прекрасна и корисна во исто време.ако не сте целосно задоволни со нашиот производ по добивањето на оваа бања туш завеси, ве молиме љубезно ве молиме ни e-mail,.Можеби дури и ќе ги спаси патување до продавница!.Мермер ткаенина туш завеса е лесно да се грижи.туш завеси може да биде голема за можни избори на подароци премногу.Водоотпорен печатени ткаенини бања туш завеса.Сите модели се избере може да гарантира добра резолуција како слики што го покажаа.Полиестер може да биде лесно да се мијат и сушат.Обрасците се печатат на туш завеса лагер со дигитално печатење која се е јасно,ecofriendly.чувајте ја вашата бања свежи, суви и чисти.Вклучува 12 туш завеси куки.Донесе мода пролет и лето атмосфера на вашата бања.Таа, исто така ја одржува својата форма и е, затоа, многу повеќе трајни кога во споредба со другите видови на материјали.

Детални спецификации

Додатоци на производи