.

.

CNNRug сапун Фармацевт Автоматско Индукција Спреј Рака Sterilizer 1000ml Сапун Фармацевт Алкохол Рака Sanitizer Кутија Училиште, Болница, Хотел Центар

CNNRug сапун Фармацевт Автоматско Индукција Спреј Рака Sterilizer 1000ml Сапун Фармацевт Алкохол Рака Sanitizer

евалуација:

DEN 1615.20
Од стока
Во магацинот

Едноставна операција, само да го допрат.Smart sensor за лесно чистење.Atomized спреј течност, заштеда на спреј течност.Прекрасен изглед, заштеда на енергија и заштита на животната средина.Силна анти-мешање и едноставни за одржување.

Детални спецификации

Додатоци на производи