.

.

MSI Алфа 17 AMD Предност Издание Премиум Гејмерски Лаптоп јас 17.3 FHD IPS 144Hz Екранот јас AMD 8-core Ryzen 7 5800H јас 32GB DDR4 512GB SSD јас Radeon RX6600M 8GB јас USB-C позадинско осветлување Win10 + 32GB Micro

MSI Алфа 17 AMD Предност Издание Премиум Гејмерски Лаптоп јас 17.3 FHD IPS 144Hz Екранот јас AMD 8-core Ryzen

евалуација:

DEN 4415.76
Од стока
Во магацинот

【Силна Графика и Прикажување на】 : AMD Radeon RX6600 M 8 GB Графички Посветен, AMD Radeon Графика Интегрирани, 17.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.99" Приближна Тежина : 5.4 GHz, 16 MB L3 Кеш, 16 Теми Меморија : 32 GB DDR4 Складирање : 512 GB SSD Графика : AMD Radeon RX6600 M 8 GB Графички Посветен, AMD Radeon Интегрирани Графички Приказ : 17.

Детални спецификации

Додатоци на производи