.

.

OdontoMed2011 Стоматолошка Игла Носителот Mathieus Еластомер 14cm Клешти Forcep Ортодонтски Инструменти ODM

OdontoMed2011 Стоматолошка Игла Носителот Mathieus Еластомер 14cm Клешти Forcep Ортодонтски Инструменти ODM

евалуација:

DEN 2176.80
Од стока
Во магацинот

Стоматолошка Игла Носителот Mathieus Еластомер 14cm Клешти Forcep.Направени Од Квалитетни Нерѓосувачки Челик.Gauranteed Задоволство И Вредност За Пари.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 Производи Нудиме Рачно Изработени На Допир На Секој Инструмент.Odonto Med2011 Стоматолошка Игла Носителот Mathieus Еластомер 14cm Клешти Forcep Ортодонтски Инструменти...Нерѓосувачки Челик Со Висок Квалитет !!!Odonto Med2011 Инструменти.

Детални спецификации

Додатоци на производи