.

.

Професионални Електрични Помине Вежба 35,000 ВРТЕЖИ во минута E-Датотека Нокти Мелница Алатки за на доградба на Акрилни Нокти со Ноктите Вежба Битови во Собата и Песк?

Професионални Електрични Помине Вежба 35,000 ВРТЕЖИ во минута E-Датотека Нокти Мелница Алатки за на доградба

евалуација:

DEN 335.52
Од стока
Во магацинот

Ако имате било concrens со нашите производи, ве молиме контактирајте не директно на , ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Материјал : се направени од алуминиум.Лесен за Користење : Опремен со 6 различни ноктите вежба битови и пакет на 6pcs пескарење бендови, професионални помине вежба за полнење е многу лесен за употреба и совршено за домашна употреба и ноктите салон. 35,000 ВРТЕЖИ во минута ПРОФЕСИОНАЛНИ ПОМИНЕ ВЕЖБА MACHINEManicure е суштински процес да се направи нашите нокти убавина, и електронска нокти датотека е еден од најдобрите машина може да поднесе нашите нокти полесно и побрзо, тоа, исто така, ни помага да добиете салон одделение ноктите дома.Дизајниран со 6 помине вежба битови колектор, вентилација дупка и handpiece лулка на машината, тоа е полесно да се користи.Мултифункционален & Ажурирање на Новата Верзија : Електрични помине вежба машина може да се користи за мелење, резба, сечење, обликување, полирање за сите помине уметност како и cuticle отстранување.Ние може да спаси многу време за термин за нокти салон и спаси многу пари за на доградба на акрилни гел nails This е надградба машина карактеристики повеќе функцијата и голема брзина.

Детални спецификации

Додатоци на производи