.

.

Сад drainers Јадење Сушење Багажник, од не ' Рѓосувачки Челик 2-Ниво Јадење Управување со Utensil Носителот, Сечење Одбор Носителот и Јадење Drainer за Кујна Counter

Сад drainers Јадење Сушење Багажник, од не ' Рѓосувачки Челик 2-Ниво Јадење Управување со Utensil Носителот,

евалуација:

DEN 14793.60
Од стока
Во магацинот

ПРАКТИЧНА настава : Совршен за да се задржи зачин шишиња и прибор за на маса организирана, и да ви даде чисти и да се среди кујната.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјали, цврсти и издржливи.ГОЛЕМ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : Шупливи дизајн, кој може складирање повеќе зачин шише, јадења и други продукти во кујната.SAFE : 5kg големи товарот тежина, основни дневни потреби се безбедни за чување.ШИРОКО КОРИСТЕЊЕ : Мулти-цел кујна складирање багажник, инсталација во кујната, јадење област, исто така, може да се користи како сушење решетката за садови.

Детални спецификации

Додатоци на производи