.

.

Holibanna 4pcs Полистирен Пена Мечка Styrofoam Мечка Форма Празен Бел DIY Мечка Скулптура за да ги Наслика Партија Украси се Зголеми Носат Цветни Аранжмани 10cm15cm

Holibanna 4pcs Полистирен Пена Мечка Styrofoam Мечка Форма Празен Бел DIY Мечка Скулптура за да ги Наслика Партија

евалуација:

DEN 244.56
Од стока
Во магацинот

Лесно да ги красат и боја, овие тешко пена играчка мечка scluptures се совршени за лепење цвеќе на за цветни аранжмани, свадби, роденден украси и други настани!.Одличен прилог на вашето уметности & занаети групи, како и одлична за скулптури или слики.Лесно да се сликаат и лесно да се работи со нив!.Додадете разубавувањето за специјална декорација или централен за вашиот следен настан.Совршен прилог на подарок кошеви за пријателите и семејството, или дури и себе си!Деца ќе го сакам доаѓа со нови начини да ги красат нивните пена мечето модел.Styrofoam Полистирен Моделирање Пенлив Стиропор се Носат Форми Бела Занает Пена Топки за Зголеми Кутре Цветни Аранжмани Божиќ Централен Занает Уметност Резерви.Може да бидат напишани со било кој тип на пишување на материјали и лесно да лепак за лесно се лепи на нешто што можеби ќе сакате.Одлична идеја за колаж мечка, сопствен карактер цртежи, и многу повеќе!.Карактеристики - Боја : Бела.- Големина : За 10.5 см*10см*15cm - Материјал : Пена.Пакет Including4 x мечка.

Детални спецификации

Додатоци на производи