.

.

OhhGo Наводнување Систем 4/7 Црево Наводнување Set Auto Наводнување капка по капка Комплет за Отворен Двор Растенија Тревник

OhhGo Наводнување Систем 4/7 Црево Наводнување Set Auto Наводнување капка по капка Комплет за Отворен Двор Растенија

евалуација:

DEN 278.40
Од стока
Во магацинот

Сите растенија лесно може да се напои и наводнувани со користење на микро систем за наводнување.Изработен од квалитетен материјал, кој е издржлив доволно за долго време се користи.Овој сет е идеален за наводнување на тераси, предкомора и емисијата на растенија.Удобен и практичен, лесен за инсталација и лесен за користење, заштеда на време и вода.Наводнување градини, potted растенија, грмушки и дрва се повеќе не е скучна работа, но забавно.Спецификации : Боја : Black Item Тип : Вода За Наводнување Kit Material : Plastic Application : Irrigation Hose Должина : Околу. 40m / 131.2 ft Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18 во) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакет Including1 x 40m Hose1 x Белата Hose15 x Вода Nozzle10 x Црвено Nozzle5 x Сина Nozzle1 x Вода Tape20 x Rope1 x Универзални Connector1 x Црево Plug1 x Црево Connector3 x Директно Nozzle1 x Корисникот Manual15 x Големи Tee Connector15 x Мали Tee Connector10 x Големи Connector10 x Мали Connector10 x Приклучокот.

Детални спецификации

Додатоци на производи