.

.

Фонтана во моментов Врнежи Трио Комерцијални Автоматски Електронски Сапун Фармацевт - FS10090 Современиот Стил на Палубата Планината Солидна Месинг Сапун Фармацевт -

Фонтана во моментов Врнежи Трио Комерцијални Автоматски Електронски Сапун Фармацевт - FS10090 Современиот Стил

евалуација:

DEN 14500.80
Од стока
Во магацинот

СПЕЦИФИКАЦИЈА : Оваа фонтана во моментов Трио Полиран Хром Палубата Планината Автоматски Електронски Сапун Фармацевт е идеален за бања апликации каде сапун точење да се хигиенски начин за употреба во кој било Јавен Тоалет.СТАНДАРД за КВАЛИТЕТ : Само на најдобар квалитет на материјали биле користени – телото е направен од цврст месинг со керамички вентил core материјал, за долготраен живот.Таа е инсталирана во мијалникот близина близина на славина.Овој сапун фармацевт е наменета за над мијалник за инсталација и употреба.Не Ронки (Индустриски) Сапун Сапун Шише Капацитет : 800 ML (Само Под Четвртиот), 1 Галон Контејнери (Изборен ) Сапун Износ по Употреба : 0.

Детални спецификации

This Fontana Trio Polished Chrome Deck Mount Automatic Electronic Soap Dispenser is ideal for bathroom applications where soap dispensers are a hygienic way to use in any Public Restroom. This soap dispenser is designed for the above sink installation and use. It is installed in the sink vicinity near the faucet. :

Додатоци на производи