.

.

EcoGen ECOHDD-Б Индустриски Degreaser, Unscented, 5 Литри Кофа

EcoGen ECOHDD-Б Индустриски Degreaser, Unscented, 5 Литри Кофа

евалуација:

DEN 292.80
Од стока
Во магацинот

5 литри кофа од не-токсични degreaser почиста (подготвен да се користи).Продира, лифтови и encapsulates масло, нечистотија и валкано, без груби растворувачи.Се користи за чистење на мрсна шалтери, продавница за опрема, индустриски машини, алати, мотори и делови.Без иритирачки гасови, безбеден за кожата.Нема боја или мирис додаде.Јужниот Брег AQMD Чист Воздух Уверение.Средина безбедно формула е biodegradable, не-токсични, не-сода и не-запалив.Нема посебно ракување или складирање барања.Направен во САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи