.

.

Lunarable Печурки Фрли Перница Перница Маска, Смешни Ботанички Autumnal Падне Сезона Шума Печати, Декоративни Плоштадот Акцент Перница Случај, 36 X 16, Темно Жолта Костен Брау

Lunarable Печурки Фрли Перница Перница Маска, Смешни Ботанички Autumnal Падне Сезона Шума Печати, Декоративни

евалуација:

DEN 312.00
Од стока
Во магацинот

Или подарок на вашето семејство или пријател, роднина или дечко девојка, или за себе, објектот треба да биде интересно и автентични.Не бледнее - Не бои да му наштети на здравјето на вашето семејство.Се намали и пораби со рака.Модерната Отпечатоци Печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Карактеристики - Живописни бои & Јасна слика.Издржливи доволно за двете затворен и отворен.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но поради разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.Направен од 100% Откачи Полиестер - водоотпорен, Висок квалитет на ткаенина.Изменуваат, персонализирани производи се многу популарни.Совршен подарок идеја за вашата мајка, татко, сестра, брат, баба, сопруга, сопруг и сите други најблиски со многу изненадувачки дизајни.Машина перат - Деликатна циклус, Фен безбедно.Совршен за вашиот дом, канцеларија, кафе, студија, студио, клуб, бар и др.Вметнете не се вклучени.Како производители на дигитални печатени домашен текстил, ние ги следиме модерните трендови и да ви донесе најновата насловна мода.Ова е САМО перница капак, кои се продаваат без вметнување.

Детални спецификации

Додатоци на производи