.

.

1996-97 година Изнајмување на Премиум Серија 2 Кошарка #163 Shaquille O'Neal Los Angeles Lakers Службен НБА Трговски Картичка

1996-97 година Изнајмување на Премиум Серија 2 Кошарка 163 Shaquille O'Neal Los Angeles Lakers Службен НБА

евалуација:

DEN 117.12
Од стока
Во магацинот

Los Angeles Lakers.Shaquille O'Neal.100.000 огласи.Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол. 1996-97 година Изнајмување на Премиум Серија 2 Кошарка #163 Shaquille O'Neal Los Angeles Lakers Службен НБА Трговски Картичка.

Детални спецификации

Додатоци на производи