.

.

Comstock Замокот 3236RB Замокот Серија Countertop Гас Сончева Char Бројлери

Comstock Замокот 3236RB Замокот Серија Countertop Гас Сончева Char Бројлери

евалуација:

DEN 359.76
Од стока
Во магацинот

Замокот Серија Знак-Бројлери, countertop, гас, 36" широк x 32" длабоко рамка, 36" широк x 24" длабоко скара област, превртено "V" агол железо radiants, леано железо врвот решетки, скатен или стан, рачна контрола, од не 'рѓосувачки челик поздравниот стража, од не 'рѓосувачки челик рамка, 4" прилагодливи нозе, 90,000 BTU, NSF.Една година делови и работна гаранција, стандард.

Детални спецификации

Додатоци на производи