.

.

SDENSHI Пракса Рака за на доградба на Акрилни Нокти, Флексибилни Силикони Помине Maniquin Рака, во Близина на Вистинска Големина, Еднократно, Не-Токсични и без Мирис - Рака ?

SDENSHI Пракса Рака за на доградба на Акрилни Нокти, Флексибилни Силикони Помине Maniquin Рака, во Близина на

евалуација:

DEN 551.76
Од стока
Во магацинот

- Кружна дупка е дизајниран на дното на лажни рака за фиксација, заградата ќе се поправи лажен рака без да се движи напред и назад - Совршени за помине уметност почетници или салон уметници use Specification : - Име : Ноктите рака пракса - Материјал : Силикон - Рака Големина : беа 25,5 x 10cm/10.9 инчен - Дебелина : 4cm/1.6 инчен - Стои : 20 cm/7.9 инчен - Боја : Месо Color Package Вклучува : 1x Помине Пракса Страна(лева рака) со Заградата или 1x Помине Пракса Страна(лева рака).【Премиум Квалитет】На нокти лажни страна е изработена од мек materialsl,еднократно, не-токсични и без мирис, направи да се чувствувате пракса со вистински страна, одлично за практикување.Опис : - Овој Модел Рака е направен од флексибилни силиконски материјал, и го направија близу до вистинска големина, еднократно, не-токсични и без мирис - Ова Помине пракса рака може да се наведнат за да го било која саканата позиција како ви се допаѓа, одлична за помине уметност за обука, помине уметност дизајн, помине уметност пракса и приказ нокти снабдување. 【Пракса Рака за на доградба на Акрилни Нокти】Лажни нокти совети можат да се вметнат во прстите цврсто, потоа можете да дизајн и боја помине уметност модели на нив. 【Специјален дизајн】кружна дупка е дизајниран на дното на лажни рака за фиксација, може да се купи на протезата заедно со нашите купување, заградата ќе се поправи лажен рака без да се движи напред и назад.

Детални спецификации

Додатоци на производи