.

.

Однапред Tabco DL-30-72 Првично Табела Потоне Единица

Однапред Tabco DL-30-72 Првично Табела Потоне Единица

евалуација:

DEN 1965.60
Од стока
Во магацинот

Првично Табела Потоне Единица, слободна стои, со 2 тоне, (1) 16"x20"x4", (1) 16"x20"x8", 72" долго, 30" пред да се врати, 10" се врати сензација, не капе работ, од не 'рѓосувачки челик фиока, Поли-Vance лизгачки сечење одбор, од не' рѓосувачки челик нозе & undershelf, дек планината gooseneck тапа.

Детални спецификации

Додатоци на производи