.

.

Не-Јо 258-Г.С. 22 Мерач Нерѓосувачки Челик Класичен Заврши Околу, Плоча, Масло Протри Бронза Заврши 4-1/4 Ширина x 12 Висина, 2-3/4 Backset, 1-3/4 Врата Големина, За Двојно Заклучува?

Не-Јо 258-Г.С. 22 Мерач Нерѓосувачки Челик Класичен Заврши Околу, Плоча, Масло Протри Бронза Заврши 4-1/4 Ширина

евалуација:

DEN 1483.20
Од стока
Во магацинот

Класичен заврши околу плоча за двојно заклучување комбинација locksets со 2-1/8-инчи дупки со 5-1/2-инчи центри.Масло протри бронза заврши.Направени од 22 мерач нерѓосувачки челик материјал.Мерки 4-1/4-инчи ширина од 12-инчи висина.Ограничен 1 година гаранција.Не-Јо класичен заврши околу плоча за двојно заклучување комбинација locksets со 2-1/8-инчи дупки со 5-1/2-инчи центри.Масло протри бронза заврши.Направени од 22 мерач нерѓосувачки челик материјал.Мерки 4-1/4-инчи ширина од 12-инчи висина.Ограничен 1 година гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи