.

.

Универзумот Планети Месечината Ѕвезди Астронаут Lanyard Вратот Рака Јаже USB Мобилен Мобилен Телефон лична Карта Значка Носителот Keychain Keyring,11

Универзумот Планети Месечината Ѕвезди Астронаут Lanyard Вратот Рака Јаже USB Мобилен Мобилен Телефон лична Карта

евалуација:

DEN 636.96
Од стока
Во магацинот

Универзална компатибилност : Ова lanyard wristband е погодна за подвижни предмети, како што се мобилни телефони, дигитални камери, USB флеш драјвови, keychains, итн.Издржливост : Тоа е направен од високо-квалитет најлон материјал и е подложен на повеќе квалитет на инспекции за да обезбеди неговите услуги живот.Безбеден и сигурен : максималното оптоварување-носивоста на wristband е 5kg, која може да се осигура безбедноста на опремата кога се користи тоа.Рачно изработени wristbands : креативни мобилен телефон wristbands, како исклучителен подарок за пријателите, семејството, ќерки, сопруги, девојки, итн.Лесен за користење : само поврзете и посебен објект преку lanyard или виси дупка.Материјал : 100% Полиестер+Метал Clip Size : Метал тока lanyard 17.7 INCHUsage : Одлична За Клучеви Синџир, лични Карти,Значки,Свирки,USB, Камера, безбедност значки, Mp3,Мобилен Телефон и СЛ.Answer : ___________________________ Note : 1.Вистинската боја може да биде малку разлика од сликата.2.Поради прирачник за мерење, големината може да се 1-2cm разлика.

Детални спецификации

Додатоци на производи