.

.

Приведување на Мебел Конектор Ексцентричен Тркала,Завртка,Platic Проширување орев 3 во 1 Мебел Fastener Биро Табела Панел Плоча Одбор Мебел Завртка

Приведување на Мебел Конектор Ексцентричен Тркала,Завртка,Platic Проширување орев 3 во 1 Мебел Fastener Биро

евалуација:

DEN 998.40
Од стока
Во магацинот

Мебел конектор ексцентричен тркала,завртка,Platic проширување орев 3 во 1 мебел fastener Биро табела панел Плоча одбор на мебел.Точка име : Мебел 3 во 1 полнач за миење Материјал : Легиран челик орев се пластични.Употреба : За одбор мебел поврзување Големина на : Дупка 15mm Полумесечина Пол Должина : 40mm.Мебел конектор ексцентричен тркала,завртка,Platic проширување орев 3 во 1 мебел fastener Биро табела панел Плоча одбор furniture Item име : Мебел 3 во 1 полнач washer Material : Легиран челик орев е plastic Usage : одбор За мебел connecting Size : Дупка 15mm Crescent Пол Должина : 40mm Please дозволите 2-3% грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не ум oefore ordering The производ фотографии се направени во вид, затоа што снимањето е различна од светлината и на екранот, може да биде боја разлика, стоките се предмет на вистинскиот вид ВИ БЛАГОДАРИМЕ!.

Детални спецификации

Додатоци на производи