.

.

XJZHANG Под Маса на Возилото Exerciser - Home Вежба Велосипед Опрема со Заградата и LCD Дисплеј, Прилагодлив Отпор, Ергономски Дизајн за Рехабилитација Нога и Рака

XJZHANG Под Маса на Возилото Exerciser - Home Вежба Велосипед Опрема со Заградата и LCD Дисплеј, Прилагодлив

евалуација:

DEN 15935.76
Од стока
Во магацинот

Рехабилитација програма за вежбање, исто така може да се развива. ★ ГОЛЕМ LCD-ЕКРАН ОПЕРАЦИЈА ПАНЕЛ : со голем екран LED дисплеј, сино осветлување, контролен панел јасно интерфејс, лесно да се работи, на прв поглед. Поради опрема за светлосни ефекти/средина, осветленост на дисплејот прилагодувања, итн.Се користи во различни поставувања, може да се вежба во секое време, насекаде име на Производ : Интелигентни Екстремитет Вежба Тренер Оценет напон : 220 V50 Hz Номинална моќност : 100 W Режим : Пасивен / Активниот Режим на префрлување : автоматско / рачно Antispasmodic : Yes Времето функција : Да Брзина : 10 ~ 60 вртежи во минута Отпор : 12 нивоа прилагодливи Погоден сцена : семејството, заедницата, старечки дом, рехабилитација центар стандард за Производот : A : домаќинот + прирачник Б : домаќинот +Левата нога заштитник+ прирачник C : домаќинот +Десна нога заштитник+ прирачник D : домаќинот +Нога заштитник+ прирачник E : домаќинот +Заштитна опрема+ Заградата+прирачник F : домаќинот +2 групи на заштитна опрема+ Заградата+прирачник G : домаќинот +Заштитна опрема+ заградата+ потпирач+прирачник претпазливост : 1. Поради различни рачни мерни методи, може да се 1-3 CM грешка, ве молиме да се разбере!.★ ИНТЕЛИГЕНТНИ АНТИ-СПАЗАМ : Кога спазам се случува, машината автоматски ќе се признае, на корисникот рака е беспомошна, машината ќе престане автоматски за 3 секунди, и тоа автоматски ќе биде исклучен по три пати на препознавање, за да се избегнат потенцијални безбедносни опасности.

Детални спецификации

Додатоци на производи