.

.

HEOEH Шеќер Черепи Туш Завеса Куки Нерѓосувачки Челик Прстени Сет од 12, различно обоени, 3.7x3.7cm

HEOEH Шеќер Черепи Туш Завеса Куки Нерѓосувачки Челик Прстени Сет од 12, различно обоени, 3.7x3.7cm

евалуација:

DEN 599.76
Од стока
Во магацинот

[Квалитетни Материјали] Еден сет вклучува 12 уникатен куки.Кука дијаметар е околу 1.Ако имате било каков проблем, или сугестија, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас слободно, ние обезбеди пријателски, лесна-за-се постигне поддршка за вас.Ние го избере најдобриот материјали да се направи нашите производи, па нашите клиенти да се чувствуваат квалитетот и да се увери дека нашите производи ќе трае нив цел живот. [Производ Големина] Кристално стакло дијаметар-1.

Детални спецификации

Додатоци на производи