.

.

Интел SSD DC 4600 Серија 1.9 ТБ 3D NAND TLC SATA 6GB/S 2,5-Инчен Внатрешни Претпријатие Цврста Состојба Диск SSDSC2KG019T701

Интел SSD DC 4600 Серија 1.9 ТБ 3D NAND TLC SATA 6GB/S 2,5-Инчен Внатрешни Претпријатие Цврста Состојба Диск

евалуација:

DEN 13792.80
Од стока
Во магацинот

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.Литографија Тип : 3 D NAND TLC.Перформанси : Секвенцијален Читај/пишувај (до) 500/480 MB/s.Случаен Читај/пишувај (100% Век) 72k/65k IOPS.Значи Време Помеѓу Неуспеси на 2 милиони часа.За претпријатието средини за сигурен складирање на податоци.Intel DC S4600 1.90 ТБ 2.5" Внатрешна Цврста Состојба Диск - Sata.

Детални спецификации

Додатоци на производи