.

.

Туш Завеса Ги Прстен од Нерѓосувачки Челик, Анти- ' Рѓа Кука (Сет од 12), Куче Шепи Коски Триаголници Кругови

Туш Завеса Ги Прстен од Нерѓосувачки Челик, Анти- ' Рѓа Кука (Сет од 12), Куче Шепи Коски Триаголници Кругови

евалуација:

DEN 623.76
Од стока
Во магацинот

Тоа е лесно да се инсталира, само да помине низ туш завеса дупка, можете брзо и лесно да се откажам завеса род.4-Нашите туш завеса кука е збир на 12 парчиња.Тоа може да се смести во скоро сите видови на туш завеси или завеси, погоден за повеќето туш завеси или завеса прачки, па тоа е многу практична, вие никогаш не ќе го жалам со тоа.Тоа може да додадете елеганција во вашата куќа декорација, да донесе најмногу соодветен ефект во вашата куќа декорација, и им даде на вас и вашето семејство многу удобно животната средина.Прилагодување : Ние можеме да дизајнираме вашите омилени фотографии во производот.

Детални спецификации

Додатоци на производи