.

.

HP ЗАВИСТ 13 Лаптоп, Intel Core i7-1165G7, 8 GB DDR4 RAM меморија, 256 GB SSD Складирање, 13.3-инчен FHD екран осетлив на допир Екран, Windows 10 Дома Со Отпечаток Читателот, Камера Убие Прекинувач

HP ЗАВИСТ 13 Лаптоп, Intel Core i7-1165G7, 8 GB DDR4 RAM меморија, 256 GB SSD Складирање, 13.3-инчен FHD екран

евалуација:

DEN 21215.28
Од стока
Во магацинот

Напреден дизајн, прецизност во изработката, најнови технологии, ексклузивни HP погодност карактеристики и привилегиран пристап до HP ЗАВИСТ консиерж услуга и поддршка.- Беспрекорно се пријавите во вашиот уред во која било позиција со допир на прстот.

Детални спецификации

Додатоци на производи